1955 yılında lokantacılık mesleğine başlayan dedem İlyas KÖK, KOCA USTA lâkabını bu tarihten itibaren kullanmaya başlamıştır.

Tüm yaşamı boyunca bu mesleği icra etmiş olan dedemiz Haller ve Taşbaşında iki adet lokanta açarak Eskişehir Halkının gönlünde taht kurmuştur.

Bende aynı mesleğe çocuk yaşımdan itibaren dedemin yanında atıldım. Ailemizden üçüncü kuşak olarak bu lâkabı yaşatmaya çalışıyorum.

Köfteci Koca Usta® ve Koca Usta® bir Markadır ve bu Markalar Türk Patent Enstitüsü tarafından resmi olarak Marka Tescillidir.

Titiz, güleryüzlü bir anlayışla 50 yılı aşkın bir süredir lezzet sihirbazlığına soyunan KOCA USTA markası, köklü geçmişinden aldığı güçle ve ilk günkü gibi heyecan ve anlayışla hizmetine devam etmektedir.

ESKİŞEHİR TEPEBAŞI BELEDİYE BAŞKANLIĞI TARAFINDAN İNSAN SAĞLIĞINA ve TÜKETİCİ HAKLARINA GÖSTERDİĞİ SAYGIDAN DOLAYI, KÖFTECİ KOCA USTA KÖFTECİ SALONLARI İÇİNDE ALTIN İŞLETME ÖDÜLÜNÜN İLK SAHİBİ OLDU.

 

Eskişehir Tepebaşı Belediye Başkanlığı tarafından verilen bu ödülün haklı gururunu siz değerli müşterilerimizle paylaşmak, lezzet ile sıcak dostluğun buluştuğu adres olarak yola çıkan işletmemizin azim, şevk ve hizmet heyecanını daha da artırmaktadır.

 

Erol KÖK, Tepebaşı Belediye Başkanımız Dr. M. Tacettin SARIOĞLU'ndan ödülünü alırken.

 

Erol KÖK

KÖFTECİ KOCA USTA®

Hoşnudiye Mah. İstasyon Cad. No: 25